Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
32B
Płaza Wapiennik I
kierunek:
Chrzanów Dworzec Autobusowy
5
31
K
6
7
8
9
06
10
26
11
12
13
14
06
15
16
17
18
19
20
21
46
K
K - kurs przez: Chrzanów Kościelec Staw., z pominięciem: Chrzanów Kościelec Kościół