Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
32B
Płaza Wapiennik II
kierunek:
Chrzanów Dworzec Autobusowy
5
34
K
6
7
8
9
10
25
11
35
12
13
41
14
15
K
41
K
15
31
16
21
17
22
18
19
20
19
21
22
08
K
K - kurs przez: Chrzanów Kościelec Staw., z pominięciem: Chrzanów Kościelec Kościół