Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
41
Psary Ostra Góra
kierunek:
Psary Centrum
4
20
59
P
5
57
U
6
27
H
7
8
27
P
9
10
11
03
12
10
13
04
VU
V - kurs przez: Chrzanów VALEO, z pominięciem: Trzebinia Berezka
H - kurs przez: Trzebinia Harcerska Przychodnia
P - kurs do: Trzebinia PKP
U - kurs przez: Dulowa Leśniczówka, z pominięciem: Dulowa Paderewskiego