Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
Chrzanów Dworzec Autobusowy
kierunek:
Chełmek Młyny
9
01
L
10
21
LA
11
41
12
41
13
14
40
AK
15
47
K
16
40
AKC
17
18
19
44
20
21
22
24
LK
L - kurs do: Libiąż Dworzec Autobusowy
A - kurs przez: Chrzanów Plac Tysiąclecia >> ZUS >> Sienna
K - kurs przez: Libiąż Kopalnia Janina
C - kurs do: Chełmek Chrobrego Szkoła