Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
9
Trzebinia Mały Rynek Kościuszki
kierunek:
Chrzanów Dworzec Autobusowy
4
32
54
5
24
SV
47
6
04
V
27
V
44
H
7
04
29
VH
40
VH
8
04
27
H
49
H
9
19
H
39
10
08
H
29
H
59
11
29
58
H
12
24
49
H
13
19
V
40
V
14
09
V
29
VH
57
15
17
H
43
16
02
32
17
02
31
54
18
28
57
19
59
20
42
21
29
V
22
40
VT
S - kurs przez: Chrzanów Szpital
V - kurs przez: Chrzanów VALEO, z pominięciem: Trzebinia Berezka
H - kurs przez: Trzebinia Harcerska Przychodnia
T - kurs do: Chrzanów Trzebińska