Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
9
Trzebinia Gaj Siersza
kierunek:
Trzebinia Elektrownia Siersza
4
45
5
37
6
08
25
C
45
C
7
13
30
45
EC
8
11
29
51
9
20
EC
46
10
16
46
11
16
EC
36
12
06
37
57
EC
13
27
49
EC
14
05
19
48
C
15
16
33
56
EC
16
21
55
EC
17
25
50
EC
18
29
57
EC
19
32
20
03
48
EC
21
47
22
47
C
23
37
E - kurs z pominięciem: Trzebinia Elektrownia Siersza
C - kurs do: Czyżówka Pętla