Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
B
Libiąż Kopalnia Janina Hałdy
kierunek:
Libiąż Dworzec Autobusowy
6
04
KL
7
02
P
8
13
9
10
16
11
12
33
13
54
14
47
15
42
16
47
K - kurs przez: Libiąż Kopalnia Janina
L - kurs do: Libiąż Kopalnia Janina, przez: Budzowy, Chełmek, Kosówki, Jazdówka
P - kurs do: Libiąż Partyzantów PKP