Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
B
Libiąż Moczydło
kierunek:
Libiąż Dworzec Autobusowy
6
05
KL
7
03
P
8
14
9
10
17
11
12
34
13
55
14
48
15
43
16
48
K - kurs przez: Libiąż Kopalnia Janina
L - kurs do: Libiąż Kopalnia Janina, przez: Budzowy, Chełmek, Kosówki, Jazdówka
P - kurs do: Libiąż Partyzantów PKP