Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
B
Libiąż Makowa
kierunek:
Libiąż Dworzec Autobusowy
6
09
KL
7
07
P
8
18
9
10
21
11
12
38
13
59
14
52
15
47
16
52
K - kurs przez: Libiąż Kopalnia Janina
L - kurs do: Libiąż Kopalnia Janina, przez: Budzowy, Chełmek, Kosówki, Jazdówka
P - kurs do: Libiąż Partyzantów PKP