Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
B
Libiąż Urząd Miejski
kierunek:
Libiąż Dworzec Autobusowy
6
17
L
7
12
P
L - kurs do: Libiąż Kopalnia Janina, przez: Budzowy, Chełmek, Kosówki, Jazdówka
P - kurs do: Libiąż Partyzantów PKP