Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
P
Piła Kościelecka Zachód
kierunek:
Chrzanów Trzebińska
6
36
ST
7
8
40
ST
9
10
22
ST
11
12
07
54
ST
13
14
37
ST
15
26
16
22
S - kurs przez: Chrzanów Szpital
T - kurs przez: Chrzanów Topolowa