Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Huta - Wydział Transportu
kierunek:
Kiedrzyn
5
44
6
46
7
16
A
8
9
10
11
12
13
50
14
15
A
15
12
A
16
17
18
14
A - Kurs do przystanku Wierzchowisko