Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
31
Lednicka
kierunek:
Raków - Dworzec Pkp
5
00
A
20
A
55
A
6
20
A
47
A
7
16
46
8
16
46
9
16
41
A
10
16
46
11
16
46
12
16
46
A
13
20
A
54
A
14
19
A
46
A
15
16
A
46
A
16
16
43
A
17
19
49
18
19
50
19
18
A
38
B
20
16
36
B
21
18
22
18
23
12
B
B - Kurs do przystanku Estakada
A - Kurs do przystanku Kręciwilk