Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
80
Witosa
kierunek:
Raków - Dworzec Pkp
0
18
48
1
18
48
2
18
48
3
18
48
A
4
18
A
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
48
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Mpk