Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
31
Jasna Góra
kierunek:
Raków - Dworzec Pkp
5
13
A
33
A
6
08
A
33
A
7
00
A
30
8
00
30
9
00
30
55
A
10
30
11
00
30
12
00
30
13
00
A
34
A
14
08
A
33
A
15
00
A
30
A
16
00
A
30
57
A
17
32
18
02
32
19
03
31
A
51
B
20
29
49
B
21
31
22
31
23
25
B
B - Kurs do przystanku Estakada
A - Kurs do przystanku Kręciwilk