Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Stroma
kierunek:
Szybowa
4
56
5
52
6
57
7
52
8
42
B
9
21
10
12
B
50
11
42
B
12
27
13
12
B
57
14
42
B
15
27
16
12
B
52
17
42
B
18
27
19
12
B
57
20
42
B
21
27
22
12
B
57
B - Kurs do przystanku Gnaszyn - Dworzec Pkp