Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Łęczycka
kierunek:
Raków - Dworzec Pkp
5
05
35
6
05
25
45
7
05
25
45
8
05
25
45
9
05
28
58
10
28
58
11
28
58
12
28
58
13
25
45
14
05
25
45
15
05
25
45
16
05
25
45
17
05
28
58
18
28
58
19
28
58
20
28
48
21
18
48
22
18
48
23
22
A
A - Kurs do przystanku Estakada