Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Łęczycka
kierunek:
Raków - Dworzec Pkp
5
05
35
6
05
25
45
7
23
58
8
28
58
9
28
58
10
28
58
11
28
58
12
28
58
13
28
58
14
28
58
15
28
58
16
28
58
17
28
58
18
28
58
19
28
58
20
28
48
21
18
48
22
18
48
23
22
A
A - Kurs do przystanku Estakada