Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
32
II Aleja Najświętszej Maryi Panny
kierunek:
Wielkoborska
4
13
B
33
B
53
5
29
B
46
6
16
B
46
B
7
18
B
48
8
18
48
9
18
B
48
10
18
48
11
18
48
12
18
B
48
13
19
B
49
14
19
B
49
15
19
B
49
16
19
49
B
17
16
46
18
16
B
46
19
21
51
20
21
B
51
21
21
B
53
22
33
B
53
B - Kurs do przystanku Stara Gorzelnia