Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
11
II Aleja Najświętszej Maryi Panny
kierunek:
Legionów
5
13
18
30
6
13
40
7
12
42
8
22
A
9
02
A
32
10
02
A
42
11
12
A
42
12
12
A
42
13
12
17
32
14
16
44
15
17
53
16
23
17
02
41
18
11
A
41
A
19
11
A
49
20
21
A
51
21
13
18
33
22
22
A
A - Kurs do przystanku Ksse Kusięcka