Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
II Aleja Najświętszej Maryi Panny
kierunek:
Szybowa
5
03
24
B
44
6
04
B
24
44
B
7
05
26
B
46
8
06
B
26
46
B
9
15
45
B
10
15
45
B
11
15
45
B
12
15
45
B
13
16
B
42
14
02
B
22
42
B
15
02
22
B
42
16
02
B
22
46
B
17
13
43
B
18
13
43
B
19
12
42
B
20
08
38
B
21
08
38
B
22
08
38
B
23
04
B - Kurs do przystanku Gnaszyn - Dworzec Pkp