Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
Plac Daszyńskiego
kierunek:
Malownicza
4
55
C
5
21
49
D
6
21
41
D
7
13
C
45
8
20
46
9
16
46
D
10
20
46
11
16
46
C
12
20
46
C
13
14
47
14
21
D
47
15
17
D
47
16
21
D
47
17
16
46
18
20
C
49
19
18
47
C
20
24
59
21
40
22
19
C
44
23
17
E
C - Kurs do przystanku Nierada - Szkoła
D - Kurs do przystanku Nierada
E - Kurs do przystanku Rondo Mickiewicza