Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Św. Kazimierza
kierunek:
Łojki
4
29
44
B
59
5
18
B
28
40
6
00
15
B
35
50
7
11
27
47
B
8
02
22
B
37
57
B
9
12
32
B
47
10
07
B
22
B
42
57
B
11
17
B
32
52
12
07
B
27
42
13
02
B
18
38
53
B
14
13
28
48
B
15
03
23
B
38
58
16
13
B
33
48
17
08
21
B
41
56
B
18
16
31
B
51
B
19
07
23
B
50
B
20
21
50
B
21
22
52
22
22
52
B - Kurs do przystanku Gnaszyn - Dworzec Pkp