Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Plac Daszyńskiego
kierunek:
Kucelin
5
18
B
47
C
6
03
18
B
47
B
7
22
C
42
59
8
17
43
9
11
C
46
10
16
46
11
16
46
12
16
C
47
13
19
B
46
B
14
18
41
B
59
15
17
46
C
16
17
46
17
03
17
C
47
B
18
28
47
19
17
47
20
33
C
21
27
C
22
31
B - Kurs do przystanku Huta - Wydział Transportu
C - Kurs do przystanku Walcownia