Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
Dworzec Pks
kierunek:
Malownicza
5
23
6
23
C
7
23
C
8
23
58
D
9
39
10
19
59
C
11
42
12
22
C
13
02
42
14
26
15
02
42
16
22
C
17
02
41
18
23
19
19
20
14
C
21
19
22
23
C
23
37
E
C - Kurs do przystanku Nierada - Szkoła
D - Kurs do przystanku Nierada
E - Kurs do przystanku Rondo Mickiewicza