Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
3
Rakowska
kierunek:
Fieldorfa-Nila
4
32
5
02
17
32
47
6
02
14
24
34
44
54
7
04
14
24
34
44
54
8
04
14
32
47
9
02
17
32
47
10
02
17
32
47
11
02
17
32
47
12
02
17
32
47
13
02
17
32
47
14
02
13
25
37
49
15
01
13
25
37
49
16
02
17
32
47
17
02
17
32
47
18
02
06
A
17
37
57
19
17
37
57
20
17
37
42
A
57
21
22
29
A
52
22
12
A
27
47
23
27
A
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Mpk