Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Stary Raków
kierunek:
Szybowa
4
47
5
43
6
48
7
43
8
33
B
9
12
10
03
B
41
11
33
B
12
18
13
03
B
48
14
33
B
15
18
16
03
B
43
17
33
B
18
18
19
03
B
48
20
33
B
21
18
22
03
B
48
B - Kurs do przystanku Gnaszyn - Dworzec Pkp