Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Cegielniana
kierunek:
Łojki
4
33
48
B
5
03
23
B
33
45
6
05
20
B
40
55
7
16
32
52
B
8
07
27
B
42
9
02
B
17
37
B
52
10
12
B
27
B
47
11
02
B
22
B
37
57
12
12
B
32
47
13
07
B
23
43
58
B
14
18
33
53
B
15
08
28
B
43
16
03
18
B
38
53
17
13
26
B
46
18
01
B
21
36
B
56
B
19
12
28
B
55
B
20
26
55
B
21
27
57
22
27
57
B - Kurs do przystanku Gnaszyn - Dworzec Pkp