Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Rynek Wieluński
kierunek:
Szybowa
5
15
6
11
7
16
8
11
9
01
B
40
10
31
B
11
09
12
03
B
48
13
33
B
14
18
15
03
B
48
16
33
B
17
12
18
01
B
46
19
31
B
20
16
21
01
B
46
22
31
B
23
16
B - Kurs do przystanku Gnaszyn - Dworzec Pkp