Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Kawodrza Dolna
kierunek:
Łojki
4
40
5
29
6
14
59
7
54
B
8
29
59
B
9
29
B
59
10
29
59
B
11
27
57
B
12
27
57
13
27
57
14
27
B
57
15
27
57
16
27
57
B
17
28
59
B
18
29
59
B
19
29
59
B
20
29
59
B
21
29
59
22
29
59
B - Kurs do przystanku Gnaszyn - Dworzec Pkp