Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
25
Hoene - Wrońskiego
kierunek:
Malownicza
5
20
50
6
25
51
7
24
53
8
24
55
9
23
53
10
22
53
11
22
53
12
22
52
13
22
56
14
29
55
15
24
54
16
24
54
17
21
54
18
21
54
19
23
51
20
15
A
36
21
18
22
00
51
A - Kurs do przystanku Jagiellońska