Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Michałowskiego
kierunek:
Łojki
4
57
B
5
19
39
54
B
6
14
29
49
7
04
24
B
39
59
B
8
14
34
B
49
9
09
B
24
44
B
59
B
10
19
34
B
54
B
11
09
29
44
B
12
04
19
39
B
54
13
14
29
B
49
14
04
24
B
39
59
B
15
14
34
49
B
16
09
24
44
59
B
17
19
34
B
54
18
09
B
29
B
45
19
03
B
30
B
20
01
30
B
21
02
32
22
02
32
B - Kurs do przystanku Gnaszyn - Dworzec Pkp