Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
31
Weyssenhoff
kierunek:
Raków - Dworzec Pkp
4
53
A
5
23
A
44
A
6
04
A
39
A
7
04
A
33
A
8
9
10
28
A
11
12
13
23
A
33
A
14
07
A
41
A
15
06
A
33
A
16
03
A
33
A
17
29
A
18
19
20
02
A
A - Kurs do przystanku Kręciwilk