Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
Ugody
kierunek:
Malownicza
4
43
C
5
08
36
D
6
08
28
D
7
00
C
32
8
07
33
9
03
33
D
10
07
33
11
03
33
C
12
07
33
C
13
00
33
14
07
D
33
15
03
D
33
16
07
D
33
17
03
33
18
07
C
36
19
06
35
C
20
12
47
21
28
22
07
C
32
23
05
E
C - Kurs do przystanku Nierada - Szkoła
D - Kurs do przystanku Nierada
E - Kurs do przystanku Rondo Mickiewicza