Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
80
Bacewicz
kierunek:
Raków - Dworzec Pkp
0
22
52
1
22
52
2
22
52
3
22
52
A
4
22
A
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
52
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Mpk