Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Mireckiego
kierunek:
Szybowa
4
50
5
11
B
31
51
B
6
11
31
B
51
7
11
B
31
51
B
8
11
31
B
9
00
30
B
10
00
30
B
11
00
30
B
12
00
30
B
13
00
B
26
46
B
14
06
26
B
46
15
06
B
26
46
B
16
06
30
B
17
00
30
B
18
00
30
B
19
00
30
B
56
20
26
B
56
21
26
B
56
22
26
B
52
B - Kurs do przystanku Gnaszyn - Dworzec Pkp