Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Dobrzyńska
kierunek:
Raków - Dworzec Pkp
4
56
5
6
01
51
7
8
01
51
9
46
10
21
11
16
51
12
46
13
31
14
16
15
01
46
16
31
17
16
51
18
46
19
31
20
16
21
01
46
22
31
23
18
A
A - Kurs do przystanku Estakada