Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
10
Dąbrowskiego - Sądy
kierunek:
Parkitka - Szpital
4
58
5
38
6
28
58
7
38
8
18
58
9
38
10
18
58
11
40
12
20
13
00
40
14
05
35
15
05
35
16
05
35
17
04
33
18
03
33
19
03
33
20
03
33
21
03
33
22
03
33