Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Marynarska
kierunek:
Raków - Dworzec Pkp
4
50
5
50
6
30
7
43
8
13
9
13
10
13
11
13
12
13
13
13
14
13
15
13
16
13
17
13
18
13
19
13
20
13
21
03
22
03
23
07
A
A - Kurs do przystanku Estakada