Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Cmentarz Św. Rocha
kierunek:
Raków - Dworzec Pkp
5
08
38
6
08
28
48
7
26
8
01
31
9
01
31
10
01
31
11
01
31
12
01
31
13
01
31
14
01
31
15
01
31
16
01
31
17
01
31
18
01
31
19
01
31
20
01
31
51
21
21
51
22
21
51
23
25
A
A - Kurs do przystanku Estakada