Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Rynek Wieluński
kierunek:
Raków - Dworzec Pkp
5
10
40
6
10
30
50
7
28
8
03
33
9
03
33
10
03
33
11
03
33
12
03
33
13
03
33
14
03
33
15
03
33
16
03
33
17
03
33
18
03
33
19
03
33
20
03
33
53
21
23
53
22
23
53
23
27
A
A - Kurs do przystanku Estakada