Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Rynek Wieluński
kierunek:
Raków - Dworzec Pkp
5
10
40
6
10
30
50
7
11
31
51
8
11
31
51
9
11
34
10
04
34
11
04
34
12
04
34
13
04
31
51
14
11
31
51
15
11
31
51
16
11
31
51
17
10
33
18
03
33
19
03
33
20
03
33
53
21
23
53
22
23
53
23
27
A
A - Kurs do przystanku Estakada