Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
III Aleja Najświętszej Maryi Panny
kierunek:
Raków - Dworzec Pkp
5
13
43
6
13
33
53
7
31
8
06
36
9
06
36
10
06
36
11
06
36
12
06
36
13
06
36
14
06
36
15
06
36
16
06
36
17
06
36
18
06
36
19
06
36
20
06
36
56
21
26
56
22
26
56
23
30
A
A - Kurs do przystanku Estakada