Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
II Aleja Najświętszej Maryi Panny
kierunek:
Raków - Dworzec Pkp
5
23
53
6
23
43
7
03
41
8
16
46
9
17
47
10
17
47
11
17
47
12
17
47
13
17
47
14
17
47
15
17
47
16
17
47
17
16
46
18
16
46
19
16
46
20
16
46
21
06
36
22
06
36
23
06
40
A
A - Kurs do przystanku Estakada