Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
II Aleja Najświętszej Maryi Panny
kierunek:
Raków - Dworzec Pkp
5
23
53
6
23
43
7
04
25
45
8
05
25
45
9
05
26
49
10
19
49
11
19
49
12
19
49
13
19
46
14
06
26
46
15
06
26
46
16
06
26
46
17
05
23
46
18
16
46
19
16
46
20
16
46
21
06
36
22
06
36
23
06
40
A
A - Kurs do przystanku Estakada