Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
I Aleja Najświętszej Maryi Panny
kierunek:
Raków - Dworzec Pkp
5
18
6
23
7
13
8
23
9
13
10
08
43
11
38
12
13
13
08
53
14
38
15
23
16
08
53
17
38
18
13
19
08
53
20
38
21
23
22
08
53
23
40
A
A - Kurs do przystanku Estakada