Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Dworzec Pks
kierunek:
Szybowa
5
05
26
B
46
6
15
B
45
7
15
45
B
8
15
45
B
9
18
48
B
10
18
48
B
11
18
48
B
12
18
48
B
13
18
48
B
14
18
48
B
15
18
48
B
16
18
48
B
17
15
45
B
18
15
45
B
19
15
45
B
20
11
41
B
21
11
41
B
22
11
41
B
23
07
B - Kurs do przystanku Gnaszyn - Dworzec Pkp