Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
III Aleja Najświętszej Maryi Panny
kierunek:
Szybowa
5
11
32
B
52
6
21
B
51
7
21
51
B
8
21
51
B
9
24
54
B
10
24
54
B
11
24
54
B
12
24
54
B
13
24
54
B
14
24
54
B
15
24
54
B
16
24
54
B
17
21
51
B
18
21
51
B
19
21
51
B
20
17
47
B
21
17
47
B
22
17
47
B
23
13
B - Kurs do przystanku Gnaszyn - Dworzec Pkp