Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Cmentarz Św. Rocha
kierunek:
Szybowa
5
16
6
12
7
17
8
12
9
02
B
41
10
32
B
11
11
12
05
B
50
13
35
B
14
20
15
05
B
50
16
35
B
17
13
18
02
B
47
19
32
B
20
17
21
02
B
47
22
32
B
23
17
B - Kurs do przystanku Gnaszyn - Dworzec Pkp