Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Wręczycka
kierunek:
Szybowa
5
17
38
B
58
6
27
B
57
7
27
57
B
8
27
57
B
9
32
10
02
B
32
11
02
B
32
12
02
B
32
13
02
B
32
14
02
B
32
15
02
B
32
16
02
B
32
17
02
B
27
57
B
18
27
57
B
19
27
57
B
20
23
53
B
21
23
53
B
22
23
53
B
23
18
B - Kurs do przystanku Gnaszyn - Dworzec Pkp